5 TIPS ABOUT کارشناسی سیار خودرو YOU CAN USE TODAY

5 Tips about کارشناسی سیار خودرو You Can Use Today

5 Tips about کارشناسی سیار خودرو You Can Use Today

Blog Article

بسته به نوع خودرو و میزان زمان مورد نیاز برای بررسی و بازدید بخش های مختلف خودرو میزان هزینه کارشناسی خودرو مشخص می‌شود.

..) تطابق می‌دهد و در صورت وجود هرگونه مغایرت به‌صورت آنلاین به کارشناس اطلاع می‌دهد.

دون رنگ خودرو از نکاتی است که به شما در تشخیص رنگ خودرو کمک بسیار زیادی می‌کند پس در تشخیص ان دقت بسیار بالایی را به خرج دهید. تشخیص رنگ ماشین

این امکان فقط در کارشناسی ویژه کارنامه فراهم است. اگر در بررسی فنی، بخشی از خودرو دارای نقص عملکرد بود، مکانیک حاضر در محل، علت دقیق خرابی را مشخص و در گزارش کارشناسی درج می‌کند.

از دیگر ویژگی کارشناس سیار خودرو، توانایی بررسی بخش های فنی می باشد؛ این مورد نیز بسیار مهم و قابل توجه است که کارشناس تمامی اجزا و قطعات فنی را توسط تجهیزات کارشناسی خودرو مورد بررسی قرار داده و درصورت وجود ایراد یا خرابی آنرا اطلاع می دهد. همچنین ممکن است تعمیر آنرا نیز انجام دهد.

قطعات هر خودرویی نیز از مهم ترین بخش های آن به حساب می آید که باید بررسی شوند. معمولا همه قطعات خودرو در کارخانه مربوط به آن خودرو تولید می شوند و با یکدیگر خوانایی دارند و چنانچه یکی از این ??? ????? ????? قطعات آن تعویض شده باشد، نشان از خراب شدن ماشین در گذشته می باشد.

یکی از مهم ترین و همچنان ساده ترین راه برای تشخیص رنگ خودرو عکسبرداری از ان است.

تیم کارشناسی کارنامه از افراد خبره و باتجربه تشکیل شده است. کارشناسان کارنامه براساس تخصصی که در برندهای خودرویی دارند، به سرویس‌های کارشناسی اعزام می‌شوند.

خودروهایی که تولید داخلی باشد با توجه به نداشتن تکنولوژی خاص کارشناسی بدنه خودرو راحتی دارند. به همین منظور هزینه کارشناسی اتومبیل های داخلی به مراتب ارزان تر از خودروهای خارجی میباشد.

نکته : ما متخصصان زیادی در تامین خودرو داریم که می توانند تعمیر رنگ یا تعمیر بدنه اتومبیل را به راحتی انجام دهند.

شما به راحتی با عکاسی، متوجه انعکاس نور روی سطوح خواهید شد که در اثر رنگ شدگی پدید می‌آید.

کارشناسان کارنامه چه آموزش‌هایی می‌بینند و تا چه اندازه در انجام کارشناسی مهارت دارند؟

همه ی آپشن های موجود یک وسیله نقلیه مورد بررسی قرار می گیرد. وجود امکانات ویژه اتومبیل بر رو قیمت و ارزش آن تاثیر مستقیم می گذارد.

هدف از این بررسی و کارشناسی این است که تعیین قیمت و سلامت فنی و بدنه انجام شود ، در صورت رنگ شدگی قسمت های مختلف مثل : سقف ، بدنه ، گلگیر و کاپوت قیمت پایین تری نسبت به دیگر خودروها روی آن گذاشته می شود.

Report this page